PERSONAL TRaINER

Dağhan Sağlam Kimdir ? | Milli Sporcu | Muay Thai – Kick Boks – Boks Antrenörü

DAĞHAN SAĞLAM

Gelecekteki sen Şimdiki hedefin olsun!

Dağhan Sağlam Kimdir ? 15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.

Bu tarihten itibaren 2005-2009 yılları arasında; İstanbul, Marmara ve Türkiye Şampiyonalarına katılmış ve birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiştir. Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Avrupa dördüncülüğü de bulunan milli atlet kafasına aldığı ağır bir darbe sonucu profesyonel dövüş kariyerine ara vererek antrenörlükle spor hayatına devam etmiştir.

bölgeler

  • erenköy
  • Sahrayıcedid
  • Suadiye
  • Bostancı
  • Göztepe
  • Kadıköy
  • Ataşehir
  • Maltepe
daghansaglam___Bx_4AXelbH3___

yer: istanbul
yaş: 29
memleket: trabzon

Muay Thai
100%
Boks
100%
Fitness
100%
Kick Boks
100%
MMA
100%
Body Building
100%

Instagram

WhatsApp Image 2020-04-29 at 22.01.03 (3)
torso_bn
WhatsApp Image 2020-04-29 at 22.01.03 (2)
WhatsApp Image 2020-04-29 at 22.01.03
WhatsApp Image 2020-04-29 at 22.01.02
WhatsApp Image 2020-04-29 at 22.01.03 (1)

SAĞLAM TEAM

inCollage_20190809_183501405

GURUR
TABLOSU

Sağlam Team ailesinin değerli sporcuları ile her geçen gün büyüyerek maceramıza devam ediyoruz.

shutterstock_690702292

Size Özel
Kampanyalar

Sınırlı süreli kampanyalarımızdan haberdar olmak ve fırsatları kaçırmamak için takipte kalmayı unutmayın.

woman writing blog on notebook and coffee and phone on table

blog
yazılarımız

Spora ve Sporcuya dair herşeyi zengin içerikli blog yazılarımızda bulabilirsiniz. Mutlaka bir göz atmayı unutmayın

bize_ulasin

İletişim
için

Ders lokasyonlarımızı öğrenmek ve Sağlam Team ailesiyle tanışmak için iletişime geçiniz. Şimdi Değilse Ne Zaman ?

Yorumlar

Bir hocadan öte arkadaşlığı ve dostluğu ile kalbimizi kazanan, yaptırdığı idmanlarla kısa sürede çok iyi sonuçlar almamı sağlayan Dağhan hocama çok teşekkür ederim. Alanında profesyonelliği bir numara
Sevin B.
Avukat
Hocam sayesinde kısa bir sürede, hayatımı değiştiren sonuçlar elde ettim. Her konuda bana destek olan her anımda yanımda olan ve yardımını, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Dağhan hocama sonsuz teşekkür ederim.
Emir Ş.
İşletmeci
GELİN VE FARKI GÖRÜN
“Şimdi değilse ne zaman !”
Yıllarca dövüş spolarına ilgi duyanlar için eksik bir şey olduğunu hissettik. Bu sporlara gönül vermiş sporcular için seçkin bir spor salonunu açmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorduk. Herkese daha iyi bir deneyim sunmak için bunu kendimize görev bildik. Dövüş sporları ile uğraşmanın dünyadaki en iyi egzersiz yöntemi olduğunu biliyoruz. Bu tartışmaya kapalı bir konu. Öyle ki bu sporlarda ne kadar çok çalışırsan o kadar çok verim elde edersin. SIKI ÇALIŞMA ve KARARLILIK sloganımızdır. ZORLU SÜREÇLER ise bizim yaşam biçimimizdir. Geri dönüşü olmayan bir sürece girdiğindeyse, takımın bir parçası olmayı dilersin. Ringde ve dışında; daha güçlü, daha hızlı, daha akıllı hissedecek ve güne daha enerjik başlayacaksınız. Spor salonuna heyecanla girmenizi ve harika hissederek çıkmanızı istiyoruz. Zihinsel anlamda, kendinden emin, odaklanmış ve kontrol altında hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan hiçbir zorluğa boyun eğmeyen bir zihne sahip olacağınıza sizi temin ederiz. Size iki şeyin sözünü veriyoruz – artan bir ivme ile ilerleyen zorlu egzersizler ve gözle görülür değişim. Özellikle dövüş sporları ile daha önce hiç uğraşmadıysanız çok korkutucu olabilir. Hangi branşı öğrenmek isterseniz onu tüm yönleriyle öğretmeyi istiyoruz. Öncelikle, darbe almanı gerektirecek bir durum söz konusu değil, zaten biz onu senin yerine alıyoruz. İkincisi, bu şimdiye kadar bulunduğun en havalı spor salonu olacak. İçinde büyüdüğün mahalle gibi bir spor salonu aslında. Herkesin tüm öğrencileri tanıdığından emin oluyoruz. Bir sonraki raund da karşına rakip olarak çıkabilirler. Sağlam Team – Dağhan Sağlam Bu Sporlar Sayesinde Hayatınızdaki Bir Çok Şeyin Değiştiğini Fark Edebilirsiniz. Kendinizi Savunmayı Öğrenmenin Yanı Sıra Yaptırdığım Fonksiyonel – Crossfit – Triatlon – İstasyon Vb. İdmanlar İlede Kondisyonunuzda Ve Gücünüzde Büyük Ölçüde Artış, Vücudunuzda Sıkılaşma, Fazla Gördüğünüz Kilolarınızdan Kurtulma, Kas Kazanımı Ve Daha Fazlasını Size Kazandırmaktayım. Kısacası Sağlığınızı Geri Kazandığınızı Varsa Streslerinizden Arındığınızı Farkedeceksiniz. Ben Sadece Size Kendinizi Savunmayı Öğretmeyi Hedeflemiyorum Bütün Hayatınıza Etki Etmeyi Hedefliyorum.